شما با عضو شدن در این سایت می تواند از بازدید کنندگان سایت یا وبلاگتان پول بسازید برای هر بازدید کننده حداقل 70 ریال  دریافت می کنید شاید فکر کنید هفت تومن برای هر بازدید کننده مقدار کمی باشد ولی دقت داشته باشید که شما بدون استثنا از تمام بازدید کننده ها کسب درآمد خواهید کرد مثلا اگر سایت شما 5 هزار بازدید کننده در روز داشته باشد شما ماهیانه بدون هیچ زحمتی 750 هزار تومن از این سایت درآمد خواهید داشت بدون اینکه بنری در سایت شما قرار بگیرد فقط کدی را که از سایت دریافت کرده اید در قالب وبلاگ خود قرار می دهد تا هنگام ورود به سایت شما تبلیغات نیز باز شود.

فقط کافی است به سایت زیر مراجعه کنید و بعد ثبت نام سایت یا وبلاگ خود را در سایت ثبت کرده و به قسمت دریافت کد مراجعه کنید و کد خود را دریافت کنید.

درآمد آنی و مناسب

شما باید اول در این سایت عضو شوید و بعد با مراجعه به پنل کاربری خود اقدام به ثبت وب سایت یا وبلاگ خود کرده سپس پس از تائید سایت یا وبلاگتان کد تبلیغات را دریافت کرده و قراردادن در سایت و وبلاگ خود شروع به کسب درآمد کنید

تبلیغات در این سایت به صورت پاپ آپ و پاپ باکس خواهد بود همچنین می توانید از طریق زیرمجموعه گیری کسب درآمد کنید.

برای عضویت فقط کافی است به لینک زیر بروید

popupearn.com

مزیت و اعتبار این سایت نسبت به سایتهای دیگر کسب درآمد زیرمجموعه گیری است که شما را مجاب خواهد کرد که فعالیت خود را در این سایت ادامه دهید

- پرداخت روزانه و با حد نصاب 15هزار تومن به حساب بانکی تمام بانکهای ایرانی

- سایت  با دامنه ی اصلی دروزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس اینترنتی samandehi.ir  ثبت شده است .

- سامانه تبلیغاتی  در نظر دارد تا محیط و بستری مناسب و حرفه ای برای وبمستران عزیز فراهم کند تا بتوانند از بازدیدکنندگان خود به درآمد برسند.
- در این سیستم به ازای هر پاپ آپ که در سایت شما باز شود ، مبلغ 70ریال تعلق می گیرد و پس از رسیدن به حد نصاب  می توانید درخواست واریز آن را بدهید.
- برای هر آی پی منحصر به فرد ، یک بار پاپ آپ و پاپ باکس محاسبه خواهد شد.

- تنها با یکبار عضویت و قرار دادن کد پاپ آپ و پاپ باکس در وبلاگ خود به تعداد تمامی بازدید کننده های وبلاگ خود، از این سایت درآمد داشته باشید .