X بستن تبلیغات

 • نمونه کد php کاربرد ajax در ورودی(input)

 • ارائه روشي برای تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری به کمک الگوریتم بهینه سازی ذرات

 • مقدمه ای بر امنیت شبکه

 • ماشین غیر متمرکز کنترل ترافیک با استفاده از انتشار پیام، بهینه سازی شده با الگوریتم ژنتیک

 • معاینه خودکار نقوص سطح فلزی با استفاده از الگوریتم ژنتیک

 • فیلم آموزشی پیشرفته سی شارپ به زبان فارسی

 • آموزش برنامه سازی پیشرفته به زبان دلفی

 • الگوریتم ژنتیك موازی برای قطعه بندی تصویر سلولی

 • فیلم آموزشی پیشرفته SQL Server به زبان فارسی

 • بررسی تکنولوژی فایروال برای امنیت شبکه

 • بهینه سازی آن لاین کنترل کننده ماشین توسط الگوریتم ژنتیک با استفاده از سابقه جستجو

 • دانلود کتاب برنامه نویسی شبکه در یونیکس به زبان فارسی

 • کاهش حملات OSD با تنظیم QOS + متن انگلیسی

 • فیلم آموزشی Autocad ۲۰۱۱ به زبان فارسی

 • فیلم آموزشی ۲۰۱۰ Excel به زبان فارسی

 • کسب درآمد از سایت و وبلاگ خود

 • فیلم آموزشی مقدماتی تا پیشرفته ASP.Net به زبان فارسی


anaCo anaCo anaCo

آرشیو آخرین نکته های آموزشی : ( 30 مورد )

منع اجرا هنگام شروع

ويندوز 8 دستخوش تغييرات زيادي در ظاهر و باطن شده و يكي از تغييراتي كه در اين ويندوز مشاهده مي‌شود نيز مربوط به پنجره Task Manager است.

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۳ ادامه ی مطلب » 

پنجره‌اي دلخواه براي ارسال ايميل

يكي از امكانات جديد كه بتازگي سرويس محبوب جيميل در اختيار كاربرانش قرار داده، پنجره جديد ارسال ايميل است! شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه بخواهيد هنگام ارسال ايميل جديد به ايميل‌هاي دريافتي نيز دسترسي داشته باشيد و فهرست آنها را مشاهده كنيد.

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۳ ادامه ی مطلب » 

تغيير آهنگ ورود و خروج

 قابليت امكان تغيير در آهنگ ورود به سيستم ‌عامل (Log on) و خروج از آن (Log off)، در نسخه‌هاي مختلف ويندوز مشاهده مي‌شود، اما كاربران ويندوز 8 نمي‌توانند اين كار را انجام دهند و چنانچه به بخش مربوط براي تغيير آن نيز مراجعه كرده باشند، گزينه‌هاي مربوط به انجام اين كار را مشاهده نخواهند كرد، چرا كه اين گزينه‌ها در ويندوز 8 غيرفعال شده‌است!

  ۱۳۹۱/۱۰/۰۵ ادامه ی مطلب » 

مرور بدون جاوا

تا به‌ حال كلمه جاوا به گوشتان خورده است؟ جاوا نام يكي از زبان‌هاي برنامه‌نويسي است كه امروزه بسياري از برنامه‌نويسان از آن استفاده مي‌كنند. نرم‌افزارهاي نوشته شده توسط اين زبان هنگام اجرا نيازمند بسته اجرايي خود با نام Java runtime environment است كه در بسياري موارد به‌ دليل نصب نشدن همزمان اين بسته روي سيستم‌ عامل و مرورگر، هنگامي كه كاربران بخواهند از نرم‌افزارهاي نوشته شده به اين زبان استفاده كنند، نسبت به نصب آن اقدام مي‌كنند.

  ۱۳۹۱/۱۰/۰۵ ادامه ی مطلب » 

آموزش ساخت robots.txt

  فایل “robots.txt” به ربات موتور های جستجو کمک می کند تا به چه قسمت هایی دسترسی داشته باشند. این فایل، باید با نام robots.txt در شاخه روت (اصلی) سایت قرار گیرد.

تمامی ربات های موتور های جستجو در صورت مشاهده * نباید به پوشه های مشخص شده آن دسترسی داشته باشند.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۸ ادامه ی مطلب » 

آموزش نکاتی برای کاهش زمان لود صفحات وب

 آموزش نکاتی برای کاهش زمان لود صفحات وب : زمان لازم برای بارگذاری (load) باز شدن صفحات وب از دغدغه‌های اصلی صاحبان وب‌سایت‌ها است. در این مقاله با ده روش موثر در ارائه سریع تر صفحات آشنا می شوید.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۸ ادامه ی مطلب » 

دستیابی به صفحه شروع ویندوز ۸ و نوار Charms در ویندوز ۷

حتی پیش از انتشار آن، ویندوز ۸ در زیر موشکافی بسیار هر دوی کاربران و منتقدان سیستم عامل بوده است. یکی از نکات اصلی این بحث همواره برداشتن گوی شروع و جایگزینی آن با مرکز کنترل برای هر تمام چیزهای تازه، صفحه شروع (Start Screen) بوده است. اکنون، به جای کلیک بر روی گوی شروع برای دستیابی به نرم افزار نصب شده، کاربران مجبور به استفاده از صفحه شروع و جستجو برای موارد ذخیره شده در رایانه شان هستند.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۲ ادامه ی مطلب » 

چگونگی جلوگیری ازبیدار باش رایانه تان برای اجرای تعمیرونگهداری در ویندوز ۸

ویندوز ۸ با یکسیستم خود راه انداز ترکیبی (hybrid boot system) جدید می آید، این بدین معنی است که رایانه شما هرگز واقعا خاموش نیست. همچنین این معن ارا می دهد که ویندوز این اجازه را دارد که در صورت نیاز، رایانه تان را بیدار و روشن سازد. در اینجا چگونگی متوقف کردن آن از روشن و بیدار سازی رایانه تان برای انجام وظایف تعمیر و نگهداری ارائه شده است.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۲ ادامه ی مطلب » 

نصب ويندوز ۸ از روي فلش

كساني كه ويندوز هشت را از روي اينترنت دانلود كرده‌اند يا فايل ايميج آن را در اختيار دارند و مي‌خواهند بدون نياز به رايت اين ويندوز روي ديسك‌هاي نوري نسبت به نصب آن اقدام كنند، مي‌توانند با كپي اطلاعات مورد نظر در حافظه فلش يا هارد‌ديسك‌هاي قابل حمل و فعال كردن قابليت بوت در اين رسانه‌هاي ذخيره‌ساز، اين عمليات را انجام دهند.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۱ ادامه ی مطلب » 

۱۱ راهکار مهم برای افزایش سرعت باز شدن صفحات سایت

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک سایت، سرعت باز شدن صفحات آن است. گوگل سال گذشته اعلام کرد که یکی از مهم‌ترین عوامل تصمیم گیری برای نتایج جستجو سرعت باز شدن صفحات سایت است. به غیر از نتایج سایت در موتور های جستجو این موضوع خیلی مهم است که سایت با سرعت بسیار خوبی برای کاربران سایت شما باز شود. اگر کاربر در هنگام بازدید از سایت شما با کندی سایت مواجه شود حتماً سایت را ترک می‌کند.

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۰ ادامه ی مطلب » 
پیوندها

anaCo anaCo